Devatenáct učitelů, kteří před měsícem podali výpověď v základní škole v Záhoří na Písecku, zůstává nadále v pracovním poměru. Ustoupili od záměru odejít. Podle starosty Martina Formánka se podařilo uklidnit vyhrocenou situaci odvoláním ředitelky Pavly Kajtman. Ta s tímto krokem nesouhlasí a minulý týden podala žalobu proti zřizovateli školy, tedy obci.