Právě se nacházíte:

Herna pro děti a dospělé

Kreativní a vzdělávací herna nejen pro děti, vybavená stavebnicemi Geomag. Již mnoho let jsou deskové společenské hry jednou z nejoblíbenějších kratochvílí dětí i dospělých. Hraje se všude a hrají všichni.

Chcete rychlou hru na postřeh nebo raději něco na procvičení paměti či rozvoj strategického myšlení? Nebo chcete vyzkoušet vše dohromady? To je stavebnice Geomag s jejíž pomocí se rozvíjí nejen fantazie, jemná motorika rukou, ale také strategické myšlení a kreativita. Při každém vstupu a hraní min. 1 hodinu dostanete los - losování proběhne vždy posledního v měsíci . Vyhrát můžete stavebnici nebo další hodnotné ceny.

A jak tento zázrak ověšený spoustou ocenění vlastně funguje? Jednoduše a přitom tak efektně. Představte si krabičku plnou tyčinek zakončených kuličkou, díky nimž se přenesete do světa magnetické magie. Postavíte si vlastní model Empire State Building, dráhu pro autíčka nebo zajímavé prostorové tvary (koule, hvězdy, čtverce aj.)? To už je na jen vás. Geomag není pouze zábavná stavebnice, ale používá se i jako vzdělávací pomůcka například při chemii (modely molekul a chemických vazeb) nebo geometrii (pochopení prostoru).

http://www.jj-onims.com/