Tónování barev na počkání

Firma Nátěrové hmoty, spol. s r. o.byla založena v červenci roku 1992 a od samého začátku se zabývala výrobou a distribucí ředidel a technických kapalin. V době vzniku měla k dispozici ne příliš velkou stáčírnu hořlavin, vybavenou výdejními stojany, přestavitelnou plovákovou plničkou, třemi dvouplášťovými zásobníky a čerpací stanicí určenou k přečerpávání surovin z drážních cisteren do zásobníků. Výhodou bylo, že stáčírna vyhovovala a vyhovuje bezpečnostním, požárním a ekologickým předpisům a je napojena na drážní vlečku. Největší předností však byla znalost výrobních předpisů pro cca 80 druhů nejrůznějších ředidel.

Dnešní sortiment zahrnuje celou škálu ředidel do barev nitrocelulosových, syntetických, epoxidových, polyesterových, lihových a další speciální ředidla jako například pro barvy HERBOL apod. Z technických kapalin distribuuje firma především aceton, toluen, technické benzíny a další kapaliny podle přání odběratelů. Ve snaze vyhovět požadavkům zákazníků plní výrobky do plechovek o obsahu 0,35L a 0,70L, do kanystrů 3L, 4L, 9L, 30L a sudů o obsahu 190L. Samozřejmě je možné dodávat ředidla v kontejnerech nebo případně v autocisterně. Možnost dopravovat suroviny pro výrobu přímo z rafinérií, jako například z České rafinérské, Chemopetrolu nebo Slovnaftu železničními cisternami do výrobny Nátěrových hmot, spol. s r. o., má přímý dopad na velikost vstupních nákladů, což zase umožňuje nabídnout zákazníkům výhodné nákupní ceny ředidel. Samozřejmostí je také rozvoz výrobků zdarma. V současné době vyrábí více jak 1000 tun ředidel a rozpouštědel ročně, čímž se řadí mezi přední výrobce ředidel v České republice.

Na dvou míchacích automatech lze na přání zákazníků namíchat jakýkoli žádaný odstín barev na dřevo, kov nebo barev fasádních. Pečlivou registrací požadavků zákazníků byla a je nabídka stále rozšiřována o další položky (např.štětce, brusný papír, malířské potřeby, lepidla, ochranné prostředky atd.). V současné době nabídka představuje cca 3 000 položek a snahou je, aby zákazník odcházel spokojen s tím, že veškeré požadované zboží mohl nakoupit najednou a na jednom místě.

http://www.nhhk.cz