Právě se nacházíte:

Dětský bazar Krtkův ráj

Působíme na trhu od roku 2003. Zabýváme se komisním prodejem dětského oblečení, těhotenské módy, kočárků, hraček, sportovních potřeb (lyže, brusle, kola…), doplňků (autosedaček…), přebalovacích pultů, jídelních židliček aj.

Sortiment komisního zboží je z důvodu požadavků zákazníků rozšířen o nové zboží:

- oblečení od firem Fialka, Autex, Wolf
- kočárky Patron Bohemia, Zekiwa
- postýlky
- židličky
- hračky Geomag, Bořek stavitel

Nedávno jsme pro Vás otevřeli na adrese www.e-krtek.cz nový eshop. V něm najdete široký sortiment našeho zboží za internetové ceny a s možností dopravy až k Vám domů, nebo osobnim odběrem v naší kamenné prodejně. Při objednávce nad 4000,- Kč je doprava zdarma. Zboží na eshopu je přehledně řazeno do jednotlivých kategorií, s bohatým vyobrazením, a širokým výběrem způsobu platby.

Z nabízeného zboží upozorňujeme např. na kočárky značek Dorjan, Arte, Pierre Cardin, 4Baby, Izacco, autosedačky 4Baby, Nania, Graco, postýlky dřevěné Klupš i cestovní 4Baby, povlečení do postýlky, ohrádky, jídelní židličky, přebalovací pulty a komody, kolébky, chodítka, lehátka, nosítka, odrážedla, pleny látkové i jednorázové, a další potřeby pro Vaše nejmenší. Všechno zboží průběžně doplňujeme o nové modely a barevné varianty...

http://www.bazarkrtkuvraj.cz/