Účes rychlou a šetrnou cestou

Toužíte po hladkém účesu a zároveň chcete o vaše vlasy pečovat tak, aby se nepoškodily? Pak vsaďte na parní žehličku na vlasy od francouzské značky BaByliss PARIS. Pára chrání a pečuje o vlasové vlákno a vlasy jsou pak díky hydrataci pružnější, jemnější a lesklejší. Navíc si dokáže poradit i s kulmováním, takže získáte dva pomocníky v jednom.

S parní žehličkou BaByliss PARIS ST495E budete o své vlasy pečovat během celého procesu úpravy. Má unikátní funkce MICRO STEAM pro lesklé a hydratované vlasy, pomocí ultrazvuku tvoří páru a ta skrze mikro perforované desky prostupuje do vlasů, které hydratuje. Nádobka na vodu je připravena na 10 minut stálého napařování a lze ji samozřejmě doplňovat. O šetrnou péči se stará i ionizační generátor. diamantovo – keramická vrstva destiček s rozměry 100 x 39 mm a rozčesávací hřeben. Společně tak garantují vysokou účinnost narovnávání a ochrany vlasů.

Teplotu žehlení je možné uzpůsobit na 5 stupňů v rozmezí 150 °C – 230 °C podle typu vlasů od jemných a narušených po husté a kudrnaté. Zároveň se žehlička dokáže na teplotu 230 °C nahřát už za 90 sekund, což jistě ocení všichni, kdo mají při tvorbě svého účesu naspěch. Žehlička si díky diamantovo-keramickému žehlícímu povrchu dokáže poradit i s loknováním a pro snadnou manipulaci má odnímatelné silikonové koncovky.

Babyliss PARIS ST495E má velmi dlouhou životnost, kovový plášť a praktickou otočnou koncovku. Pro bezpečnost je vybavena funkcí automatického vypnutí a výrobce na ni poskytuje prodlouženou záruku na 3 roky.

Doporučená cena BaByliss PARIS ST495E je 3 890,- Kč.