Tři lidé se těžce zranili při srážce aut a kamionu u Týniště

Tři lidé utrpěli těžká zranění při ranním střetu osobního a nákladního automobilu mezi Týništěm nad Orlicí a Petrovicemi na Rychnovsku. Kvůli nehodě je uzavřený hlavní silniční tah I/11 a řidiči musejí využít objízdné trasy, řekla dnes ČTK mluvčí královéhradecké policie. "Jednadvacetiletý řidič osobního vozu přejel do protisměru, kde se čelně srazil s nákladním automobilem, kromě řidiče osobního vozu byly zraněné také dvě jeho spolujezdkyně," řekla mluvčí. 

Tři lidé utrpěli těžká zranění při ranním střetu osobního a nákladního automobilu mezi Týništěm nad Orlicí a Petrovicemi na Rychnovsku. Kvůli nehodě je uzavřený hlavní silniční tah I/11 a řidiči musejí využít objízdné trasy, řekla dnes ČTK mluvčí královéhradecké policie.

"Jednadvacetiletý řidič osobního vozu přejel do protisměru, kde se čelně srazil s nákladním automobilem, kromě řidiče osobního vozu byly zraněné také dvě jeho spolujezdkyně," řekla mluvčí. Mluvčí královéhradeckých záchranářů uvedl, že tři zranění zůstali zaklíněni ve vraku osobního vozu, ze kterého je museli vyprostit hasiči.
 
zdroj: ČTK