Právě se nacházíte:

Sedací vaky a pytle PYTLOUN

Sedací vaky a pytle jsou v současné době obrovským hitem a na mnoha místech nahrazují tvrdé a stereotypní židle nebo jednotvárné gauče a sedací soupravy. Hlavní výhodou sedacích vaků je jejich přizpůsobivost tvarem. Po usednutí se náplň vaku sesype podle vašeho těla tak, že se budete cítit maximálně pohodlě. 

Český výrobce sedacích vaků značky PYTLOUN nabízí originální sedací vaky, které si sám navrhuje, vyrábí a testuje. Nemusíte se bát, že byste kupovali zajíce v pytli.  Kvalitní výroba, materiály a precizní zpracování Vám zaručí dlouhou životnost výrobků, pohodlí a spokojenost. „Dbáme na výběr kvalitních materiálů a jejich nabídku stále rozšiřujeme. Naši zákazníci si mohou vybrat z materiálů jednobarevných nebo s designovými potisky, kromě nejoblíbenějších bavlněných a polyesterových látek nabízíme i riflovinu, koženku nebo voděodolné materiály vhodné pro venkovní použití,“ říká majitelka, návrhářka a designérka značky PYTLOUN.
 
KVALITA NA PRVNÍM MÍSTĚ
Jak poznáte kvalitní sedací vak? V první řadě by náplň sedacího vaku neměla být v obalu nasypána volně. Kvalitní sedací vak je vyroben z obalu a sypku, ve kterém je nasypána náplň. Sypek by měl být uzavíratelný na zip, aby bylo možné jednoduše regulovat objem náplně a  v případě sesednutí ji snadno dosypat. Nezapomeňte si zkontrolovat kvalitu samotné náplně. Ta by měla být atestovaná a zdravotně nezávadná. Někteří výrobci plní vaky polystyrenovou drtí, která je vlastně výrobním odpadem a nebo polystyrenem, který je vyráběn jako izolace do stavebnictví a obsahuje další chemikálie. Materiál pro výrobu obalu musí být také kvalitní - pevný, odolný, pratelný nebo omyvatelný. Pestrobarevné bavlněné obaly z tenkých materiálů jsou sice vzhledově atraktivní, ale naprosto nevhodné - při dosedu je na látku a švy vyvíjen velký tlak a povlak je brzo znehodnocen. 
 
Výrobky značky PYTLOUN se od konkurenčních výrobků, které ve většině případů zákazníci kupují u přeprodejců a dovozců zboží z Číny nebo Indie, liší především v detailním propracování s důrazem na kvalitu. Kromě pečlivého výběru vhodných materiálů a zdravotní nezávadnost náplňového materiálu je velký důraz kladen i na kvalitní výrobu a praktičnost. „Všechny  naše vaky jsou dvourstvé, což zákazník často docení až ve chvíli, kdy si vak silně znečistí, nebo mu jej například ušpiní domácí mazlíček. Teprve když jedním tahem rozepnete zip a svéknete horní obal, který můžete snadno celý vyprat nebo vyčistit, uvědomíte si, jaká je to výhoda,“ dodává majitelka. Všechny švy jsou šité dvojitě, vaky mají navíc praktická poutka, díky nimž se snadno přenášejí, některé mají kapsy. 
 
NEMUSÍTE DĚLAT KOMPROMISY
Na rozdíl od jiných prodejců, kteří pouze přeprodávají zboží, které je pak v nabídce všech eshopů stejné, u  PYTLOUNA  si můžete sami navrhnout takovou barevnou kombinaci z dostupné nabídky materiálů, jaká se Vám líbí a ladí  vašemu interiéru. 
 
Sedací vaky PYTLOUN jsou vyráběny v různých modelových řadách od malých “bobánků” pro nejmenší děti, přes různě velké taburety, moderní „hrušky“ oblíbené u puberťáků a mladých lidí, až po klasická křesla, která Vám nabízejí příjemný odpočinek po namáhavém dni. V současné době se čím dál větší pozornosti a zájmu všech věkových skupin těší velké sedací a válecí polštáře - tzv. megavaky nebo také fatboye, jež slouží jako multifunkční volnočasové bytové doplňky, na nichž  můžete relaxovat v nejrůznějších polohách v sedu, lehu nebo pololehu. Speciální kategorií jsou Zvířátkové vaky pro děti – polštáře různých velikostí v podobě roztomilých zvířátek a broučků, které si děti zamilují a jsou krásným i praktickým doplňkem nejen do pokojíčků, ale i školek a dětských koutků. 
 
PYTLOUN  nabízí i zakázkovou výrobu vybavení heren do školek, škol, dětských  a mateřských center. Kromě sedacích vaků vybaví takováto místa podle přání i kapsáři, mantinely na zeď nebo třeba obaly na hračky. 
 
Kontaktní údaje:
Kateřina Lichtenbergová 
E-MAIL: info@pytloun.biz
TEL.:  ₊420 605 908 830