Pracovní pomůcky, pracovní oděvy, pracovní obuv - Hradec Králové

V našem obchodu Vám nabídneme především zboží ze sortimentu: pracovní oděvy, pracovní obuv, pracovní rukavice, ochrana zraku, ochrana dýchacích cest (respirátory, filtry, masky), ochrana sluchu, a ostatních pracovních pomůcek . Součástí naší nabídky jsou také oděvy vhodné nejen jako pracovní oděvy, ale i jako reklamní textil. 

Jsou to především trička, vesty, mikini s vynikající kvalitou. Celou řadu oděvů z naší nabídky můžete používat i při svých mimopracovních aktivitách (sportovních, outdoorových). Mnoho oděvů má totiž podobné nebo stejné parametry jako oděvy ve sportovních prodejnách, přitom za daleko nižší ceny - jsou to především stále oblíbenější softshellové bundy. 
 
Pracovní oděvy - Hradec Králové 
V nabídce pracovní oděvy jsme pro Vás připravili pestrou nabídku nejrůznějších druhů pracovních oděvů, které najdou využití v různých profesích. V našem obchodu Vám nabídneme bílé pracovní oděvy, pracovní oděvy pro obor gastronomie, jednorázové pracovní oděvy, kombinézy, pracovní oděvy montérkové, nepromokavé pracovní oděvy, pracovní pláště a další oděvy, nejen pracovní oděvy. 
 
Pracovní obuv - Hradec Králové 
Při práci je kladen velký důraz na kvalitní a odolnou pracovní obuv. Nabízíme pracovní obuv přezůvkovou, pracovní obuv gumovou, pracovní obuv zimní i pracovní obuv letní.