Ponožkoboty Skinners s vysokým střihem pro vaši ochranu chodidel i volnost pohybu

Naše chodidla mají více než dvě stě tisíc nervových zakončení a na správném pohybu se podílejí desítky svalů i šlach. Aby nám chodidla správně sloužila, je třeba podporovat jejich anatomii správným obutím. O to se snaží barefoot obuv, která nenutí nohu do nepřirozených pozic, ale naopak se nohám plně přizpůsobuje. Pokud chcete vašim chodidlům dopřát volnost pohybu i správnou oporu, zkuste nový model ponožkobot Compression 2.0, které vyvinula ikona v bosém obutí, brněnská společnost Skinners.

Skinners vtrhli do barefoot světa v roce 2017 se svými originálními ponožkobotami, které si rychle oblíbili amatérští i profesionální sportovci. Nápad vytvořit obuv, která v sobě kombinuje pohodlnost ponožky a ochrannou funkci bot, zabodoval doma i ve světě a v loňském roce Skinners prodali přes 240 tisíc párů „ponožkobot“. Své modely přitom neustále vylepšují.

Nový model Skinners Compression 2.0 zaujme s vysokým střihem, díky kterému jsou chodidlo i nárt dokonale obepnuté a obstojí i při dynamičtějších a náročnějších aktivitách. Hodí se tak na běhání, silové tréninky a cvičení v posilovně, ale ocení je i milovníci bojových sportů, kteří potřebují volnost pohybu ve spojení s oporou chodidla.

Funkčnost modelu Compression zajišťuje patentovaná technologie StretchKnit™, která kombinuje italská vlákna vysoké kvality. Dlouhodobou výdrž pak přináší podešev ze speciálně vyvinutých polymerů. Přestože jsou maximálně odolné a funkční, ponožkoboty nezaberou mnoho místa a vejdou se do každého batohu.

Skinners 2.0 Compression jsou k dostání v pěti barevných provedeních. Vybírat můžete z přírodních barev Pine, Anthracite a Stone nebo výraznějších Carmine či Pacific. Až do 18. prosince si je můžete v rámci Xmas sale zakoupit se slevou 15 % za akční cenu 1400 Kč s dopravou zdarma.