Právě se nacházíte:

Penzion Nad Oborou

Hledáte komfortní ubytování nedaleko centra Hradce Králové, oceňujete klid, soukromí a stylová řešení? 

To vše vám nabízí Penzion Nad Oborou umístěný ve zrekonstruovaném statku ve Věkoších z roku 1866. „Dědeček, který tu žil, byl poslancem Národního shromáždění za První republiky a také zakládal Východočeské elektrárny. Statek naší rodině sebrali komunisté a značně zdevastovali,“ vypráví majitel Pavel Černý. Kompletní rekonstrukce proběhla v r.2007.
 
Malebný penzion, který se v anketě Penzion roku 2012 umístil mezi prvními padesáti v ČR, najdete jen dvacet minut chůze od historického jádra Hradce, nedaleko silnice od Kongresového centra Aldis směrem na hradecké letiště. Přestože budete bydlet téměř ve středu města, z oken pokojů budete mít výhled nejen na hradeckou katedrálu, ale i do polabských luk či na návrší Chlum. 
 
Penzion Nad Oborou nabízí ideální řešení pro firemní či rodinné setkání. V areálu je společenský sál s kapacitou 40 osob, vybavený ozvučením, konferenční technikou a projekcí. Je vhodný pro pořádání přednášek, prezentací, školení či svateb. „Prostory jsou ideální pro vánoční večírky firem. Jejich obchodní partneři se u nás mohou ubytovat a do pokojů to mají jen pár kroků,“ dodává Pavel Černý. 
 
Noc můžete strávit ve čtrnácti dvoulůžkových pokojích s koupelnou, WC, barevnou televizí, satelitem, internetovou přípojku a minibarem. Pro imobilní občany je k dispozici také bezbariérový pokoj. 
 
V Penzionu Nad Oborou si můžete i zasportovat nebo dokonce uspořádat malý turnaj. K dispozici je špičkový tenisový kurt s umělým povrchem, na kterém se kromě tenisu dá hrát i volejbal, fotbal nebo nohejbal. V zimě může sloužit jako ledová plocha pro bruslení. 
 
Na přání je také možné připravit saunu z cedrového a topolového dřeva až pro čtyři osoby. „Jak tenisový kurt, tak i sauna jsou k dispozici nejen ubytovaným, přijít může i veřejnost,“ upozorňuje Pavel Černý. 
 
O svůj automobil se nemusíte bát, protože parkoviště je v noci uzavřeno a vstup je možný jen s čipovou kartou, kterou dostanete při příjezdu na recepci. Více informací o penzionu získáte na internetové adrese www.pno.cz.