Nový prémiový model značky Sodastream

Máte-li rádi řešení bez kompromisů, je pro vás model Spirit OneTouch od značky SodaStream tou pravou volbou. Tento prémiový model splňuje požadavky náročného zákazníka na design, funkčnost a pohodlnou obsluhu.

Příprava perlivé vody s výrobníkem SodaStream SPIRIT OneTouch je až návykově pohodlná díky uchycení lahve pouhým zasunutím a zacvaknutím namísto dříve známého šroubování. Vestavěná chytrá elektronika pak během několika vteřin sama připraví perlivou vodu přesně v jedné ze tří zvolených perlivostí (jemně – středně – silně perlivá) a vás nechá se jen dívat na efektní proud bublinek čistého potravinářského CO2 plynu pouštěných do lahve z vložené bombičky SodaStream. Čistý elegantní tvar výrobníku Spirit One Touch v decentní černé barvě s jemnými detaily nerezu si najde místo ať už u vás doma nebo v kanceláři.

Domácí příprava perlivé vody má tak oproti kupovaným vodám řadu výhod – máte ji vždy po ruce, je čerstvá a v takové intenzitě nasycení, jakou máte rádi. Navíc nemusíte mít obavy o kvalitu jejího skladování a ušetří vám finanční prostředky – cena za litr doma připravené perlivé vody se totiž pohybuje kolem částky 2,57 Kč. Nemluvě o času a energii vynaložených na nákupy a donášení těžkých balení. Zásadním argumentem je také přispění k ochraně životního prostředí v podobě snížení množství jednorázového plastového odpadu.

Balení obsahuje vše potřebné pro okamžité zahájení výroby domácí perlivé vody, tedy samotný výrobník s napájecím adaptérem, bombičku s potravinářským plynem CO2 až na 80 litrů perlivé vody a tlaku odolnou nápojovou lahev ze zdravotně nezávadného plastu, bez BPA.

Doporučená maloobchodní cena je 3.199,- Kč.