FÉR spoření PLUS se stalo nejlepším spořicím účtem roku 2016

Ceny soutěže Finanční produkt 2016, které vyhlašuje renomovaný finanční portál Finparáda.cz, znají své vítěze. První místo v kategorii spořicích účtů získalo FÉR spoření PLUS. Spořicí účty od Sberbank bodují na stupních vítězů v posledních třech letech při každém vyhlášení.   

FÉR spoření PLUS aktuálně nabízí jedno z nejlepších úročení na trhu 0,83 % ročně pro vklady do 300 tisíc korun. Na tuto sazbu dosáhnou všichni klienti Sberbank, kteří zároveň používají FÉR konto AKTIV, OPTIMAL, PODNIKATEL nebo Firemní FÉR konto AKTIV či OPTIMAL. Sazba je tak dostupná pro všechny aktivní klienty.

Vklady pro klienty, kteří nepoužívají FÉR konta, se úročí sazbou 0,53 % ročně. Peníze vložené na jakýkoliv spořicí účet ve Sberbank jsou kdykoliv k dispozici bez jakýchkoliv podmínek. Sjednání a vedení účtu je zcela zdarma.
 
„Z ohlasů našich klientů víme, že spořicí účet je stále klíčový produkt, který často a rádi používají. Sberbank proto dlouhodobě nabízí spoření, které se umisťuje v horních žebříčcích trhu. Letošní ocenění od Finparády nás těší o to více, že se nám daří obhajovat čelní pozice každý rok. Chceme ukázat klientům, že používat více produktů se vyplatí. Klientům s FÉR kontem nabízíme nadprůměrné úročení a vidíme, že to funguje,“ uvádí David Middleton, produktový manažer Sberbank CZ.

Sberbank myslí i na klienty, kteří chtějí zhodnotit volné prostředky v cizích měnách. FÉR spoření EXTRA aktuálně nabízí nejlepší sazbu na trhu pro vklady v rublech  - 5,5 % ročně pro vklady do 15 milionů rublů.  Pro zájemce o vklady v eurech a dolarech Sberbank také nabízí zajímavé sazby. 

Z posledních nezávislých průzkumů vyplývá, že tři z pěti lidí spoří své peníze. Jeden člověk z pěti uvádí, že spoří pravidelně. Spořicí účty dlouhodobě představují pro většinu střadatelů jeden z nejoblíbenějších způsobů, jak zhodnotit volnou finanční rezervu. „Dlouhodobým cílem každého bankéře ve Sberbank je pomáhat klientům vytvořit si portfolio depozitních a investičních produktů, které jim v delším časovém horizontu přinese ještě vyšší potenciál zhodnocení než samotné spoření,“ dodává David Middleton.