Dvě výluky ztíží jízdu vlakem v Královéhradeckém kraji

Dvě výluky ztíží v první polovině srpna cestování vlakem v Královéhradeckém kraji. Od 6. do 7. srpna čeká výluka spoje na trati mezi Častolovicemi a Týništěm nad Orlicí na Rychnovsku, od 8. do 10. srpna bude kvůli výluce omezený provoz vlaků mezi Jaroměří a Českou Skalicí na Náchodsku. 

Dvě výluky ztíží v první polovině srpna cestování vlakem v Královéhradeckém kraji. Od 6. do 7. srpna čeká výluka spoje na trati mezi Častolovicemi a Týništěm nad Orlicí na Rychnovsku, od 8. do 10. srpna bude kvůli výluce omezený provoz vlaků mezi Jaroměří a Českou Skalicí na Náchodsku. ČTK o tom informoval technolog osobní dopravy Českých drah v hradeckém kraji Tomáš Fiala.

Výluka mezi Týništěm a Častolovicemi se uskuteční 6. a 7. srpna v době od 08:00 do 16:00 hodin. Jízda vaků mezi Jaroměří a Českou Skalicí bude omezena od 8. do 10. srpna od 07:45 do 13:40 hodin. Přepravu cestujících v úseku výluky zajistí České dráhy náhradními autobusy.
 
Dráhy upozorňují, že případnou přepravu cestujících na invalidním vozíku je možné zajistit náhradním vozidlem, je ji však nutné nahlásit 24 hodin před plánovanou cestou.
 
zdroj: ČTK