DámeJídlo.cz se osvědčil dovoz jídla na pikniky. Příští rok plánuje pokračovat

DámeJídlo.cz letošní léto rozjelo novinku – dovoz jídla z restaurací do piknikových lokalit. I se začátkem babího léta stále vznikají nové Pick-up pointy, místa k vyzvednutí jídla poblíž piknikových ploch. Nyní je těchto míst již na čtyři desítky. 

 „První Pick-up pointy DámeJídlo.cz vznikly v Praze a Brně a postupně díky rostoucímu zájmu také v Hradci Králové, Liberci nebo Olomouci. Dokonce máme Pick-up point i na Ještědu. Pikniková sezóna ještě nekončí, ale již nyní víme, že budeme v tomto konceptu pokračovat i příští rok,“ informuje Jan Matějů, CEO DámeJídlo.cz. 

Funkce Pick-up point v aplikaci DámeJídlo.cz umožňuje si jídlo a pití snadno a rychle objednat a nechat dovézt například do parku nebo na místa, kde byste to nečekali, na vyhlídku nad městem nebo na břeh Vltavy. Pick-up pointy ve vašem okolí najdete jednoduše na mapě v aplikaci. Dovoz jídla na pikniky je jednou z unikátních funkcí nové aplikace, která před několik týdny získala ocenění v soutěži Aplikace roku 2017.

Do konce září se mohou na výběru nových Pick-up pointů podílet aktivně i zákazníci. Prostřednictvím Facebooku nebo Instagramu mohou posílat fotky, označené #kamtobude a #damejidlo, s návrhy na nové Pick-up pointy, a přitom si ještě zasoutěžit o 5000 kreditů. Více o soutěži na http://info.damejidlo.cz/kamtobude/ 

Díky aplikaci DámeJídlo.cz si lze oblíbené jídlo objednat kdykoliv a odkudkoliv ještě pohodlněji. Z bohaté nabídky více než 1800 restaurací v téměř 130 městech a obcích po celé ČR si vybere opravdu každý. Od české klasiky přes pizzu, burgery až po zdravé sushi, asijská jídla či lahodné donuty. DámeJídlo.cz je součástí společnosti Delivery Hero, největší celosvětové firmy zprostředkující dovoz jídla z restaurací. Ta v současnosti zprostředkuje okolo 20 milionů objednávek za měsíc ve 47 zemích.