Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

PŘIVÍTEJTE NOVÝ ROK VELKOLEPĚ SE ŠUMIVÝMI DRINKY

30. 10 2018 | Třpytivé šaty, jednohubky, dobrá nálada a vynikající drinky. To jsou hlavní kritéria pro dobrou party. A co teprve takový Silvestr? Ten vyžaduje vždy něco netradičního. Zkuste okořenit slavnostní událost příchutěmi SodaStream a výrobníkem SodaStream Spirit Edition. Rádi vám poradíme, jak oslnit vaše hosty při přípravě nezapomenutelných koktejlů.

Pomocí výrobníku na perlivou vodu SodaStream Spirit Limited Edition a příchutí SodaStream bude příprava drinků pro vaše blízké velice jednoduchá. A vůbec se nemusíte strachovat, že nejste profesionální barman. Namíchat koktejl zvládnete rychle a vy tak budete mít dostatek času věnovat se hostům a večerní zábavě. Stačí se jich jen zeptat, co by si přáli pít.

Výrobník SodaStream Spirit z limitované edice je bezesporu skvělý pomocník. Nejen že se jednoduše ovládá, což dokládá i vítězství v testu výrobníků perlivé vody dTest, a jistě to u večírku oceníte, ale navíc se s ním můžete před hosty tak trošku pochlubit. Díky svému nadčasovému provedení, o čemž svědčí ocenění za design Red Dot Award, dokáže rozzářit každý prostor a dodá glanc vaší jedinečné party.

Vybrat si můžete ze tří módních pastelových barev – stydlivě růžová – Pink Blush, jemně limetková – Sweet Lime a ledově modrá – Ice Blue, součástí SodaStreamu jsou i lahve z plastu bez BPA v odpovídající barvě výrobníku.  Nová limitovaná kompletní sada výrobníku domácí perlivé vody SodaStream Spirit dále obsahuje tlaku odolnou lahev bez BPA, dámskou lahev do kabelky 0,5 ml v barvě výrobníku, 2 ks sklenic ze speciální edice o objemu 330 ml a bombičku s potravinářským CO2 plynem až na 80 l perlivé vody.

Koktejlové tipy SodaStream

SodaStream představuje výběr čtyř nejoblíbenějších příchutí: Cola Premium, Tonic, Orange a Goodness Apple. Všechny tyto originální příchutě pro perlivou vodu jsou bez obsahu alkoholu, proto je bez problémů může ochutnat každý účastník večírku. Zda se přidá do drinku alkohol, záleží již na přání hosta.

SodaStream Vanilla Cuba Libre

Budeme potřebovat:

4 cl Cuban Rum Havana Club
limonáda SodaStream Cola Premium, připravená v přístroji SodaStream 
řez limety
brčko vytvořené z vanilkového lusku

Postup:

Do sklenky typu long drink vložíme kostky ledu a přilijeme rum. Připravíme si vlastní limonádu – tak, že v přístroji SodaStream nasytíme čerstvou, chladnou vodu na maximum a tu následně ochutíme příchutí SodaStream Cola Premium. Vymačkáme řez limety a vhodíme dovnitř nápoje. Vložíme brčko z vanilkového lusku a míchátko. Případně vymáčkneme osminku limety.

SodaStream Beton

Budeme potřebovat:

4 cl Becherovka
limonáda SodaStream Tonic, připravená v přístroji SodaStream 
kolečko citronu a limety

Postup:

Do sklenky typu long drink vložíme kostky ledu, dávkujeme Becherovku a vložíme řez limety. Připravíme si vlastní sodovku – tak, že v přístroji SodaStream nasytíme čerstvou, chladnou vodu na maximum, a tu následně ochutíme příchutí SodaStream Tonic. Ozdobíme kolečkem nebo řezem limety a citrónu. Vložíme brčko a míchátko.

SodaStream Spiced Cider

Budeme potřebovat:

10 cl Cider Jablko
limonáda SodaStream jablko Sparkling Goodness
1 čajová lžička javorového sirupu
řez limety
hřebíček
skořice
nové koření
jablko

Postup:

Do sklenky typu long drink vložíme kostky ledu, javorový sirup a vymáčkneme řez limety a vložíme do drinku. Připravíme si vlastní ochucenou sodovku – tak, že v přístroji SodaStream nasytíme čerstvou, chladnou vodu na maximum, a tu následně ochutíme příchutí SodaStream Jablko Sparkling Goodness. Přidáme koření a nápoj promícháme barovou nebo polévkou lžičkou. Vložíme brčko a míchátko.

SodaStream Bubble Smash

Budeme potřebovat:

4 cl Borboun
4 osminky pomeranče
1 čajová lžička medu
Chilli
5 cl Limonáda SodaStream Orange

Postup:

Do sklenky typu zavařovací půllitr vložíme kostky ledu a přilijeme Borboun, lžičku medu, chilli a 4 osminky pomeranče. Nápoj promícháme barovou nebo polévkou lžičkou. Připravíme si vlastní limonádu – tak, že v přístroji SodaStream nasytíme čerstvou, chladnou vodu na maximum a tu následně ochutíme příchutí SodaStream Orange. Ozdobíme kůrou z pomeranče a chilli.
 

Diskuse

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO