Právě se nacházíte:

Ticho s produkty Trust

Hlučné, rušivé a otravné, takové pro mnoho lidí dokáže být klikání a cvakání myši i klávesnice, obzvláště pak v pracovním prostředí. Ať už pracujete po nocích a nechcete rušit rodinné příslušníky nebo pracujete v open space kancelářích, kde je ruchu dost samo o sobě, jistě si rádi dopřejete nějaký klid navíc. Tiché produkty Trust Vám v tomto ohledu značně uleví.

Myš?

Myši Trust Mydo silent a Trust Mute Silent Click jsou vybaveny speciální technologií, která snižuje hlasitost tlačítek až o 90 %, jsou tak ideálním zástupcem této kategorie – jejich kliknutí téměř neuslyšíte. Bezdrátové myši s dosahem 10 metrů přichází v symetrickém provedení, tudíž jsou vhodné pro praváky i leváky. Na myších najdete také tlačítko pro nastavení citlivosti kurzoru (DPI 800 – 1800), když chcete myš zrychlit nebo zpomalit. Díky malým rozměrům je můžete nosit všude s sebou. Běží na 2 AAA bateriích.

Doporučená maloobchodní cena Mydo 329,- Kč.
Doporučená maloobchodní cena Mute 399,- Kč.

Klávesnice?

Stejně jako myš i tichá klávesnice dokáže ulevit od rušivých momentů. Klávesnice Trust Muto je vhodná pro každé pracovní místo i přes své kompaktní uspořádání disponuje 12 multimediálními tlačítky pro nastavení zvuku, hledání či přechod na domovskou stránku vašeho prohlížeče. Izolovaná tlačítka kulatého tvaru pomáhají předejití hluku zároveň také umožňují pohodlné užití. K Vašemu počítači je připojíte 1,5 m USB kabelem.

Dalším zástupcem je pak Trust Erou, stejně jako u předchozího modelu jsou klávesy izolované – kromě zvukového omezení tak můžete i snadněji čistit a počet multimediálních tlačítek je o 1 větší. Díky nízkému profilu kláves s měkkými úhozy si můžete být jisti, že už vás nic rušit nebude.

Doporučená maloobchodní cena Muto 329,- Kč.
Doporučená maloobchodní cena Erou 449,- Kč.