Samozavlažovací designový květináč jako tip na dárek pro novomanžele

Darujte novomanželům květináč, ať jejich láska roste. Chystáte se na svatbu a hledáte vhodný dárek? Chcete darovat něco krásného i praktického? Co takhle designový květináči?! Samozřejmě musí být samozavlažovací. Nechcete přece, aby novomanžele přivítaly po návratu z líbánek uschlé květiny. Naopak, váš dárek na ně bude čekat svěží a rozkvetlý jako jejich láska. 

Máme pro Vás několik tipů na samozavlažovací květináče firmy Plastia. Plastia, česká rodinná firma z Vysočiny, je držitelkou několika významných designérských ocenění, včetně nejprestižnější mezinárodní ceny Red Dot Award.
Výrobky firmy Plastia jsou k dostání na e-shopu plastiaobchod.cz.
 
Urbalive – designová zahrádka
www.urbalive.cz
Vaši přátelé se berou. Víte o nich, že by rádi zahradničili, ale zatím bydlí v bytě. Potěšte je pěstební nádobou Urbalive, ve které se výborně daří pokojovým rostlinám, květinám, bylinkám, ale i méně náročné zelenině. Moderní design kombinující plast a dřevo pochází z dílny proslulého designéra Jiřího Pelcla. U pěstební nádoby Urbalive můžete volit mezi nízkými či vysokými dřevěnými nohami a zelenou či antracitovou barvou. Důmyslný samozavlažovací systém zjednodušuje péči a umožňuje zalévat květiny jen jednou za dva až tři týdny.

Doporučená cena pěstební nádoby Urbalive je 1690 Kč.
 
Calimera – užitek a krása
www.calimera.cz
Jste pozvaní na svatbu kolegyně z práce, která miluje designové věci? Darujte jí originální samozavlažovací květináč Calimera. Vybírat můžete ze dvou typů spodního a dvou vrchního dílu, které jsou k dostání v široké nabídce barev a velikostí. Vše zkombinujete podle vlastního vkusu a vytvoříte tak zcela osobitý květináč. Calimera vznikla ve spolupráci s předním designérem Janem Čtvrtníkem a získala nejprestižnější designérskou cenu Red Dot Award.

Doporučená cena květináče Calimera závisí na velikosti a pohybuje se v rozmezí  od 121 do 3298 Kč.
 
Baobab a Torreta – pro náročné
Patří nevěsta se ženichem k těm, pro které je jen to nejlepší dost dobré? Pak květináč Calimera doplňte jedním z unikátních stojanů Baobab či Torreta navržených studiem Boa Design. Darujete tak nepřehlédnutelný a přitom snadno kombinovatelný designový kousek, který ozdobí jakýkoliv byt. Stojany Baobab a Toretta získaly společně s květináčem Calimera mezinárodní ocenění Red Dot Award za produktový design.

Doporučená cena stojánku Baobab, je 2771 Kč nebo 3079 Kč, závisí na jeho výšce.
Doporučená cena stojánku Torreta je 1844 Kč.
 
Doppio – dva květináče za jednu cenu
Samozavlažovací květináč Doppio novomanžele potěší hned dvakrát. Vnitřní část lze jednoduchým vyjmutím otočit a vytvořit tak tvar lístku nebo květiny. Díky samozavlažovacímu systému si květiny vezmou jen tolik vody, kolik právě potřebují.

Doporučená cena květináče Doppio je 99 Kč.

Tip na závěr: Darujte strom obsypaný penězi
Chcete darovat peníze, ale nějak netradičně? Zasaďte do květináče keřík či stromek a na jeho větve přivažte stočené bankovky. Uvidíte, že takového daru si budou manželé vážit. Budou ho zalévat a doufat, že jejich úsilí znova přinese své plody.