Profesia.cz podporuje aktivní studenty

Pracovní portál Profesia.cz se rozhodl podpořit soutěž pro aktivní studenty, kteří se chtějí zdokonalit v angličtině. Soutěž je určena pro studenty vysokých a vyšších odborných škol a hlavní výherce získá možnost absolvovat 3měsíční studijní program v USA nebo získat zpáteční letenku do New Yorku. Profesia.cz podpoří druhé místo finanční částkou. 

„V naší praxi vidíme, že o aktivní absolventy je zájem. Ti, kteří mají zájem se vzdělávat a jsou aktivní, mají lepší šance získat zajímavé a perspektivní zaměstnání,“ říká Zuzana Lincová, ředitelka Profesia.cz. „Zvláště dobré jazykové vzdělání je spíše nutným předpokladem než benefitem pro dobrý kariérní start, aktivní zvládnutí angličtiny a dalšího jazyka je velmi častým požadavkem zaměstnavatelů na perspektivní pozice.“

Pravidla soutěže jsou jednoduchá – studenti napíší krátkou esej v angličtině o USA. Ten nejlepší, kterého vybere porota, vyhraje letní program společnosti Smaller Earth na léto 2017 v USA na 3 měsíce. Esej je třeba zaslat do 31. prosince 2016 do 23:59 hodin na e-mail: czech@smallerearth.com. Výherci budou vyhlášeni 9. ledna 2017. Garantem soutěže je známá bloggerka Pavlína Jágrová a Pracovní portál Profesia.cz. Zájemci ji najdou na http://www.smallerearth.com/cz/soutez/.